Contact

Contact gegevens over scouting Die Robben

Algemene informatie over scouting: www.scouting.nl
Infornatie over Regio NHN: www.regionhn.nl
Bestellen van scoutingartikelen: www.scoutshop.nl

Hier onder zijn de contact gegevens van de groepen

Functie

Email

Scouting Algemeen

info@dierobben.nl

Scoutingbestuur

bestuur@dierobben.nl

Voorzitter

voorzitter@dierobben.nl

Secretaris

secretaris@dierobben.nl

Penningmeester

penningmeester@dierobben.nl

Speltak Welpen

welpen@dierobben.nl

Speltak Scouts

scouts@dierobben.nl

Speltak Explorers

explorers@dierobben.nl

Roverscouts/Stam

stam@dierobben.nl

Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon@dierobben.nl

Prinses Irenestraat 19b
Adresgegevens

Ons eigen clubhuis
Ons eigen clubhuis staat in Wieringerwerf naast de voetbalvelden van D.W.O.W en de schietvereniging.

Wieringerwerf 1771CD
KVK Nummer: 41238349


Locatie Clubgebouw

Leiding informatie:

Office: webmail, drive etc.

Website: Admin